Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Ostatní zvířata

Jméno: Viki
Plemeno: Britská kočka
Barva: mramorovaná
Datum narození: 14. 5. 2008
Co napsat o Vikině... Na jednu stranu miloučká kočička, která ráda přijde pro pohlazení a odmění vás vrněním. Na druhou stranu totální blázen, který ráno a večer lítá po baráku, jak splašený, proběhne vším možným a v nestřeženém okamžiku uteče ven. Asi právě proto ji máme tak rádi, je mazlivá a praštěná. :o) A za nic na světě bych ji nedala. 
 
 
 
 
Další kočička do sbírky... Zatímco Vikču jsme chtěli a dlouho hledali vhodnou adeptku, kterou si odvezeme domů, Kittynka si nás pro změnu našla sama. Dodnes je nám záhadou jak a proč se k nám dostala. Jenže, jak se jednou vloudí především do mé přízně, už tu prostě musí zůstat... I přes nechuť některých členů rodiny... :) Takže milá Kitty neslaví narozeniny, nýbrž nalezeniny. Ty má 25. září, v den, kdy ji večer objevila Gezinka jakožto mrňavé koťátko. Koťátka se nám zželelo, bylo mazlivé a smutné. Takže po pár dnech následovala veterina, kde se zjistilo, že je to kočička a kde dostala očkování. Kitty je pouze venkovní, ve sklepě má kousek místa, kam může složit hlavu před nepřízní počasí.
A aby toho nebylo málo, další záhadou je její původ. To, že to je kočka víme, jenže není ledajaká. Už má přezdívku hlídací kočka, mile ráda totiž chňape po nohách. Na druhou stranu, když přijdeme domů, jde nás přivítat.
To, že je venku jí vůbec nevadí. Přes léto se promenáduje všude možně a v zimě je taky spokojená. Mráz ani sníh pro ni nejsou problém.
Takže závěrem jsme dost zvědaví, co z ní vyroste. Zatím to vypadá přinejmenším na rysa. :)
 
 
 
 
 
Jméno: Filip
Kanár zpěvný
Barva: žlutá
Datum narození: nevím, před asi 2 lety
Filda je kanárek tělem i duší. Krásně zpívá, ale bohužel ho někdy překřičí andulky, i když zjistil, že se s nima dá rozumně domluvit. :)
 
 
 
ANDULKY
 
Momentálně mám 3 andulky, dva kluky a jednu holku. Každý z nich je jinak starý, ale snesou se v pohodě. Je radost je pozorovat, Jůlinka s Kubíkem rádi řádí na houpačkách a jejich veselá povaha se přenesla i na  Oskara. :-) Kolikrát je jejich pozorování lepší, než televize, rádi hrajou, škatule hejbejte se. :-)
 
na fotce - zelený: Kubík, modrý:Oskar a bílá je Jůlinka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tohle je Gza. Maďarský ohař, který patří sestře. Ovšem u nás je jako doma. Miluje morčátka, někdy až moc moc...
Je hrozně hodná, hravá a někdy i bláznivá... Boží pejsánek, mám ji ráda, jako vlastní. :)
 
TOPlist