Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Pomoc zvířatům

 
 
 
Protože týrání zvířat není problémo jednoho člověka, či státu, vzniká na základě toho spousta různých petic. Některé si vymysleli sami češi, jiné závažnější, se snaží šířit po celém světě. Možná si říkáte, proč je podepsat, kdoví, jestli to vůbec k něčemu je... Na to se dá říct jediné. Je to vaše volba, vaše rozhodnutí, ale pokud vám není osud zvířat lhostejný, ty 3 minuty, které tomu věnujete vás opravdu nezabijou. :) Pak třeba přijde milé překvapení, když se objeví zpráva, že díky té a té petici se třeba jen omezilo testování v nějaké zemi. I to je přece úspěch. ;o)
 
 
 
 
_______________________________________________________________________________
 
 
Toto téma je pro mě tím nejzásadnějším. I když existuje spoustu druhů dost hnusných věcí, kzeré zvířatům lidé dělají, testování kosmetiky je u mě to nejhorší. Různé spolky se proti tomu snaží bojovat ze všech sil, mnohdy i s kýženými výsledky. Pro více informací stačí kliknout na obrázek.
 
 
 
 
_________________________________________________________________________
 
Kožich je luxus za cenu smrti. Kolikrát už jsem tohle četla. Ale až když jsem si to přečetla 189x, došlo mi, že na tom opravdu něco je a opravdu něco není v pořádku. Již zmíněná věta totiž skýtá neskutečnou hrůzu, kterou musí zvířata prožít, jen aby se jistá část lidí mohla chlubit cizím peřím.
 
 
 
 
TOPlist